نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی

هجدهمین نمایشگاه اگروفود آغاز به کار کرد

حضور فرانسه، ایتالیا و آلمان در نمایشگاه اگروفود تهرانهجدهمین نمایشگاه اگروفود 2011 تهران با حضور 290 شرکت خارجی و یا نمایندگی آنها در محل دایمی نمایشگاههای تهران آغاز به کار کرد.

مدیر اجرایی نمایشگاه بین المللی تهران در گفتگو با خبرنگار ایانا با اعلام این مطلب گفت: هجدهمین نمایشگاه صنایع کشاورزی، مواد غذایی و صنایع وابسته اگروفود 2011 از امروز در محل دایمی نمایشگاههای تهران کار خود را آغاز کرد.

لادن ملکی افزود: این نمایشگاه با وسعتی بالغ بر 58 هزار مترمربع و با حضور 624 شرکت تولید داخلی و 290 شرکت یا نمایندگی خارجی فعالیت خود را آغاز کرده است.

 

حضور رسمی 11 کشور خارجی در اگروفود

وی خاطرنشان کرد: در هجدهمین نمایشگاه صنایع کشاورزی، مواد غذایی و صنایع وابسته 2011، 11 کشور آلمان، ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، استرالیا، اتریش، هند، ترکیه، چین، سوریه و تایلند به صورت گروهی و رسمی حضور دارند.

ملکی ادامه داد: 32 کشور خارجی به صورت مستقیم و یا از طریق نمایندگیها در اگرفود 2011 حضور دارند که نشان دهنده موقعیت ویژه و اهمیت اگرفود ایران در منطقه است.

وی تصریح کرد: 87/57 درصد از شرکت کنندگان هجدهمین نمایشگاه صنایع کشاورزی و مواد غذایی را تولیدکنندگان داخلی و فرآورده های محصولات غذایی و صنایع تبدیلی تشکیل داده اند و 40/27 درصد را فعالان تولید ماشین آلات، تجهیزات، تکنولوژی، بسته بندی و صنایع وابسته و 74/14 درصد را ماشین آلات کشاورزی و آبیاری تشکیل داده اند.

شرکت آشیانه سبز تهران نیز همانند سالهای گذشته در این نمایشگاه نیز حضوری فعال داشته و از جدیدترین محصولات و خدمات خود در زمینه احداث و تجهیز گلخانه وبهینه سازی مصرف سوخت و انرژی در گلخانه  رو نمایی کرد

صفحه اول سایت سایت آشیانه گلسایت گلخانه ها
نظر شما درباره وب سایت جدید شرکت آشیانه سبز چیست؟
 نتایج نظرسنجی
 
اشتراک خبرنامه

    نام
    آدرس ایمیل
 
   
  

go to english language site به سمت نسخه فارسی